uay Thai TARGET - tajski boks - Kraków, Bochnia, Niepołomice
Witamy na stronie TARGET Muay Thai
www.targetmuaythai.com

 

AKTUALNOŚCI

 
Już 23 lutego Gala Exclusive 19!!

 
W dniu 23 lutego w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa Niepołomice, odbędzie się kolejna Gala FighTTime 19. Bedzie ona wyjątkowa, ponieważ oprócz walk rankingowych, zostanie rozegrany mecz na zasadach Muaythai oraz K1 pomiędzy zawodnikami z Polski
i Francji. Głównymi walkami wieczoru, będą dwie walki o Pasy Mistrzowskie Federacji I.S.K.A. Podczas Gali będziemy mogli zobaczyć dwójkę zawodników Niepołomickiego Klubu Target Muaythai. Aleksander Halkin w kategorii do 91kg oraz Patryk Chudziak do 63,5kg
który będzie walczył o Pas Mistrza Polski.Zapraszamy na 19 Galę Exclusive między Polską i Francją!!

W dniu 22 lutego 2019r. o godzinie 18:00 w hotelu "Graal" położonym w Targowisku 499, odbędzie się konferencja wraz z wagą zawodników, biorących udział w Gali FighTTime 19,
Polska -Francja. Gala odbędzie się 23 lutego w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, o godzinie 18:00. Podczas gali planowane jest dziewięć walk Muaythai oraz K1. Główną częścią tego wydarzenia będzie mecz na zasadach Boksu Tajskiego Polska - Francja. Dodatkowym atutem będzie finałowa walka o Mistrzowski Pas Polski I.S.K.A.

Sprawdź FC!!

 


Dwa Pasy z Mikołowa!!

W dwa dni dwa Pasy Mistrzowskie!!

W dniu 1-2 luty w Mikołowie, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski K1, Federacji WKF (World Kickboxing Federation). Klub Target Niepołomice, reprezentował Patryk Chudziak w kat. do -63,5kg., senior. Patryk nie dał szans na wygraną swoim przeciwnikom, zdobywając Pas Mistrza Polski w WKF.

W dniu 3 lutego również w Mikołowie, odbyła się Charytatywna Gala Open European Cup. Zostało przeprowadzonych 12 walk. Jedną z nich miał nasz zawodnik Aleksander Halkin, na zasadach K1, w kat. do -86kg., senior. Stawką pojedynku był Pas Międzynarodowego Mistrza Polski WKF. Aleksander już na początku pierwszej rundy doprowadził do dwóch liczeń przeciwnika i walka została przerwana przez sędziego.

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników!!International Polish Championship w Mikołowie już w lutym!! Aleksander Halkin będzie walczył o Pas Międzynarodowego Mistrza Polski W.K.F.!!

European CUP Sulejówek - marzec 2019!!

Kolejna GALA FIGHTTIME za nami!!

Podczas Gali FighTTime 18, wystąpiła dwójka zawodników klubu Target. Patryk Chudziak 
w kategorii do 65 kg senior, na zasadach K1, pewnie pokonał na punkty swojego przeciwnika, Mateusza Lompart (Fight House Nowy Sącz). Jako drugi wystąpił Aleksander Halkin w kategorii do 95 kg senior, również na zasadach K1. Już na początku pierwszej rundy posłał swojego przeciwnika, Oskara Wołosiuk (Lubelskie Zrzeszenie Muaythai) na deski, wygrywając przez TKO. 
Wielkie Gratulacje dla zawodników, trenerów oraz wszystkich osób, którzy przyczynili się do Gali FighTTime 18! Miasto i Gmina Niepołomice, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowo, Sebastian Łysiak Auto Serwis, Turbosprężarki - Głowice-Regeneracja oraz Edmar.

 


 

GALA FIGHTTIME 18 - 2 Listopad 2018!!

Mettler Fight Night już w tą sobotę!!

MISTRZOSTWO POLSKI K1 ZDOBYTE :)

Ten weekend należał zdecydowanie do nas. Sześć walk w tym pięć wygranych, dwie przed czasem! Czego chcieć więcej! Mistrzostwa Polski PFKB reprezentowała trójka zawodników Target MuayThai Niepołomice.
Magdalena "królowa" Kasprzyk, swój finałowy pojedynek wygrała już w pierwszej rundzie i została po raz kolejny Mistrzynią Polski K1. Patryk Chudziak, 65 kg senior, w walce półfinałowej przegrał po dogrywce ale w walce o trzecie miejsce wygrał przez KO. Alekxandr Halkin 90 kg senior, hmm wielka nie wiadoma przed Mistrzostwami. Zrobił nam niespodziankę! Zdobył Mistrzostwo Polski wygrywając trzy walki w bardzo krótkim czasie :)

Wielkie Gratulacje dla całej trójki za serducho wkładane w każdą swoja walkę!

Mistrzostwa Europy MuayThai IFMA 2018!!

Od dwudziestego dziewiątego czerwca do ósmego lipca, Magdalena Kasprzyk wraz z kadrą narodową, przebywa na Mistrzostwach Europy Muaythai IFMA w Pradze. Nasza zawodniczka reprezentuje Polskę w kategorii wagowej -51 kg senior!!


Mistrzostwa Europy Kickboxing!!

 

W dniach 15-17.06.2018 r. w Świdnicy, odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Europy Kickboxingu.
Na tak ważnych zawodach nie mogło zabraknąć zawodniczki klubu Target Muaythai Niepołomice. Magda Kasprzyk do swojej kolekcji medalowej dołączyła kolejne trofea, tym razem Mistrzostwo w formule low-kick oraz K1, jak również zdobyła pas Mistrzyni Europy K1.

Kolejny sukcesem jest powołanie naszej zawodniczki do kadry narodowej Muaythai IFMA, aby reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy w boksie tajskim, które będą miały miejsce
w Pradze w dniach 29.06-08.07.2018 r.

Pierwsze Mistrzostwa Polski WKN!!

W dniu 26-27 maja 2018 roku w Kłodzku, odbyły się I Mistrzostwa Polski WKN. Klub Target Muaythai Niepołomice, reprezentowała piątka zawodników: Nadia Małek, Natalia Plichta, Aleksandra Kaliszka, Patryk Chudziak, Przemysław Bogacz.

Najmłodsza zawodniczka Nadia, startująca z klubu Target w formule Kick - Light U13 do 42kg, zdobyła Pas I Mistrzostw Polski WKN, wygrywając walki przed czasem. Patryk do 64kg senior, wywalczył brązowy medal Low-Kick oraz Vice-Mistrzostwo Polski K1. Sędziowie po regulaminowych rundach musieli ogłosić dogrywkę, żeby rozstrzygnąć werdykt. Jednocześnie z Mistrzostwami odbywał sie Puchar Burmistrza Kłodzko, w którym walczył Przemek. Podobnie jak Patryk, do 75kg senior, również walczył w dwóch formułach, zdobywając dwa drugie miejsca.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były walki: kaliaki, kopanie w tarcze na czas oraz tor przeszkód:

Natalia U13 do 42kg:
- 2 x złoto - kopanie na czas.
- 1 x srebro, 1 x brąz - Kaliaki.
- 2 x brąz - tor przeszkód.
 

Aleksandra U13 do 35kg
- 2 x złoto - tor przeszkód.
- 1 x srebro, 1 x brąz - Kaliaki.
- 1 x brąz - kopanie na czas.

 


Mistrzostwa Polski Muaythai!!

W miniony weekend (20-22 kwietnia) w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai. Zawody rozegrano podczas Fit Weekend. Klub Target Niepołomice reprezentowała dwójka zawodników: Kasprzyk Magdalena w kategorii do 54 kg senior oraz Patryk Chudziak w kategorii 67 kg senior. Dla Patryka był to pierwszy start w tak prestiżowych zawodach, ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu. Magdalena Kasprzyk udowodniła po raz kolejny, że w tej kategorii jest najlepsza, zdobywając już szósty raz tytuł Mistrza Polski Muaythai.


GALA FIGHTTIME 17! Zobacz WYNIKI!!!


GALA FIGHTTIME 17!!

GALA FIGHTTIME 16 EXCLUSIVE VIP - WYNIKI!!!


GALA FIGHTTIME 16 EXCLUSIVE VIP!!!

Już w przyszła sobotę, czwórka naszych zawodników, weźmie udział w gali FighTTime 16 Exlusive Vip.

K1 71 kg 3x2 min. PRO-AM
1.Przemysław Bogacz (Target Niepołomice) vs Bartosz Oszajec (IKSA Team Polska)

Muaythai 73 kg 3x2 min. PRO-AM
2.Krzysztof Wróblewski (Target Niepołomice) vs Daniel Stach (Thai Gym Tarnów)

Muaythai 56 kg 3x2 min. PRO-AM
3.Paulina Łapaj (Target Niepołomice) vs Beata Bardziak (Serafin No Limit Fight Club Warszawa) 

K1 52 kg 3x3 min.
4. Magdalena Kasprzyk (Target Niepołomice) vs Monika Bohn (Forfit z Grupy Brzostek Top Team)

 


Puchar Europy!!!

Tym razem wracamy na tarczy z ogromnym doświadczeniem. Mało brakło do zwycięstwa - inne zasady punktowania. Mimo to walka na duży plus! Całe trzy rundy przewalczone na wysokim tempie i z dużym zaangażowaniem :)

Pozdrawiamy wiernych kibiców.


GALA FIGHTTIME 15!!!

25-28.05.2017
Mistrzostwa Europy WKU - Liberec, Czechy już w maju!

08.04.2017
Ósmego kwietnia odwiedzamy Radomsko - Radomszczańska Gala Sportów Walki!!

Wkrótce kolejne zawody!!


GALA FIGHTTIME 14 !!!

Wygrana Magdaleny Kasprzyk - GALA LADIES FIGHT NIGHT!!! BRAWO MADZIA!!!

W sobotni wieczór, w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu, odbyła się jubileuszowa gala żeńskiej organizacji Ladies Fight Night, jest to jedyna taka organizacja w Europie. Fani sportów walki zgromadzeni na gali oraz dziesiątki tysięcy śledzących darmową transmisję internetową, zobaczyli dziewięć emocjonujących pojedynków w formule MMA i K-1.

W jednym z pojedynków w karcie głównej na zasadach K1, walczyła Magdalena Kasprzyk podopieczna Arkadiusza Małek klubu Target Niepołomice. Przeciwniczką Magdy była utytułowana Monika Porażynska-Bohn, Mistrzyni Polski K-1, Mistrzyni Polski K-1 Oriental Rules, Mistrzyni Litwy K-1, zdobywczyni Pucharu Świat, medalistka mistrzostw Polski i Europy. Po trzech rundach jednogłośnie na punkty wygrała nasza zawodniczka doprowadzając pod koniec trzeciej rundy do liczenia Moniki.

Zainteresowanie jubileuszową galą przerosło oczekiwania organizatorów. Zasięg transmisji na Facebooku i ilość wejść na stronę internetową LFN, gdzie za darmo można było śledzić całą galę, przekroczył milion osób! Na urodzinowej gali LFN nie zabrakło gości specjalnych się m.in.: Karolina Kowalkiewicz, Marcin Wrzostek, Bracia Collins, Adam Niedźwiedź, Sobota i Rena. Galę poprowadził Łukasz "Juras" Jurkowski i Krzysztof "Jankes" Jankowski a transmisję live komentowali Piotr Struś i Artur "Kornik" Sowiński.


Wywiad z Madzią Kasprzyk w Dzienniku Polskim!


Nasz zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy MuayThai IFMA!

Zawodniczka Klubu Target Muaythai Niepołomice, Magdalena Kasprzyk zdobywa pas FightTime!

W piątkowy wieczór siódmego października , w Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zamieniło się w arenę walk Muaythai oraz K1 .

Gala była wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że była 13-sta., ale również przez to, że został rozegrany mecz o pasy FIGHTTIME IKSA Polska - Francja. Zawodnicy Polski spisali się na medal i wygrali wszystkie walki. Publiczność zgromadzona w Sali kinowej również spisała się znakomicie dopingując zawodników oraz swoich faworytów. Sala została wypełniona do ostatniego miejsca. Pod wpływem świateł, muzyki oraz super publiczności , stworzył się niepowtarzalny klimat. Podczas Gali odbyło się dziewięć walk: trzy w formule K1 oraz sześć na zasadach Muaythai. W pięciu z nich były walki o pasy FightTime. Z klubu Target Muaythai Niepołomice, walczyło dwoje zawodników, Michał Karliński, który po trzech rundach musiał oddać nieznaczne zwycięstwo zawodnikowi z Milenium Rzeszów. Magdalena Kasprzyk, która pewnie wygrała swoja walkę z zawodniczką Szkoły Walki Drwala, zdobyła Pas FightTime.

Szczególne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do pomocy przy organizacji Gali! Już dziś zapraszamy na grudniową Galę FighTTime 14 o Puchar Target! Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w tak pięknej sztuce walki.


Nasz zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy MuayThai IFMA!

24.09.2016 I Lubeńska Liga Muaythai z Turniejem Pierwszych Walk w Rzeszowie

W dniach 23-24 września odbyła się I Lubeńska Liga Muaythai. Podczas Ligii odbyła się ostatnia weryfikacja zawodników, którzy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Muaythai IFMA. Mistrzostwa odbędą się w Chorwackiej miejscowości Split w dniach 22-29 października 2016r.

Nasza zawodniczka Magdalena Kasprzyk Target Niepołomice, udowodniła kolejny raz, że kategoria 54 kg. należy do niej i po raz kolejny wygrała swoja walkę.

 

GALA FIGHTTIME 13 MECZ POLSKA - FRANCJA - KARTY WALK

Gala na Słowacji coraz bliżej!!

Zapraszamy na Słowację na MUAYTHAI Exclusive Evening 10 września!! Walka Michała Karlińskiego!!

ZAPISY DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ

GALA FIGHTTIME 13 MECZ POLSKA - FRANCJA

Już 7 października podczas Gali Fighttime 13 Polska-Francja w Niepołomicach, nasi zawodnicy Magdalena Kasprzyk oraz Michał Karliński, będą walczyć o pas!

22-24.09.2016 - jedziemy do Pragi!!

26.05.2016 26-te Dni Niepołomic!

Pokaz Muayhai z okazji Dni Niepołomic!

22-24.04.2016
Dwa Złote medale i jeden Srebrny na Mistrzostwach Polski MuayThai

Target team Niepołomice, zdobywa dwa złote medale oraz jeden srebrny podczas Mistrzostw Polski Muaythai.

Kasprzyk Magdalena - Mistrz Polski 54 kg  
Karliński Michał - Mistrz Polski 67 kg  
Dawid Batko - Vice mistrz Polski
Kacper Jaworski odpadł w półfinałach.  

Całej czwórce wielkie Gratulacje!

02.04.2016
Gala FightTime 12

Podczas gali Fight Time odbyło się osiem walk w tym siedem na zasadach Muaythai oraz jedna na zasadach K1. Klub Target reprezentowała siódemka zawodników oraz jedna zawodniczka.

01.04.2016
Ladies Night Fight

Magdalena Kasprzyk przegrała po trzech rundach, na punkty z Sylwią Juśkiewcz. Dla niewtajemniczonych o walce dowiedzieliśmy się dwa dni przed galą, więc pora schować do kieszeni pewne wypowiedzi na temat układania planu walki!

19.03.2016
Zawodowy Pas WKU

Za tydzień 19.03 w Trencinie (Słowacja), nasza zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie walczyć o zawodowy pas WKU.

06.02.2016
Międzynarodwe Seminarium w Radymnie.

Nasi Instruktorzy Magdalena Kasprzyk oraz Małek Arkadiusz na zaproszenie shihana Wiesława Pikora wzięli udział w Seminarium oraz poprowadzili warsztaty Muaythai. 

     

Wszystkie materiały znajdujące się na stronie oraz w galerii są własnością serwisu.
Ich kopiowanie, przetwarzanie bez zgody właścicieli serwisu jest ZABRONIONE.