uay Thai TARGET - tajski boks - Kraków, Bochnia, Niepołomice
Witamy na stronie TARGET Muay Thai
www.targetmuaythai.com

 

AKTUALNOŚCI

GALA FIGHTTIME 18 - 2 Listopad 2018!!

Mettler Fight Night już w tą sobotę!!

MISTRZOSTWO POLSKI K1 ZDOBYTE :)

Ten weekend należał zdecydowanie do nas. Sześć walk w tym pięć wygranych, dwie przed czasem! Czego chcieć więcej! Mistrzostwa Polski PFKB reprezentowała trójka zawodników Target MuayThai Niepołomice.
Magdalena "królowa" Kasprzyk, swój finałowy pojedynek wygrała już w pierwszej rundzie i została po raz kolejny Mistrzynią Polski K1. Patryk Chudziak, 65 kg senior, w walce półfinałowej przegrał po dogrywce ale w walce o trzecie miejsce wygrał przez KO. Alekxandr Halkin 90 kg senior, hmm wielka nie wiadoma przed Mistrzostwami. Zrobił nam niespodziankę! Zdobył Mistrzostwo Polski wygrywając trzy walki w bardzo krótkim czasie :)

Wielkie Gratulacje dla całej trójki za serducho wkładane w każdą swoja walkę!

Mistrzostwa Europy MuayThai IFMA 2018!!

Od dwudziestego dziewiątego czerwca do ósmego lipca, Magdalena Kasprzyk wraz z kadrą narodową, przebywa na Mistrzostwach Europy Muaythai IFMA w Pradze. Nasza zawodniczka reprezentuje Polskę w kategorii wagowej -51 kg senior!!


Mistrzostwa Europy Kickboxing!!

 

W dniach 15-17.06.2018 r. w Świdnicy, odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Europy Kickboxingu.
Na tak ważnych zawodach nie mogło zabraknąć zawodniczki klubu Target Muaythai Niepołomice. Magda Kasprzyk do swojej kolekcji medalowej dołączyła kolejne trofea, tym razem Mistrzostwo w formule low-kick oraz K1, jak również zdobyła pas Mistrzyni Europy K1.

Kolejny sukcesem jest powołanie naszej zawodniczki do kadry narodowej Muaythai IFMA, aby reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy w boksie tajskim, które będą miały miejsce
w Pradze w dniach 29.06-08.07.2018 r.

Pierwsze Mistrzostwa Polski WKN!!

W dniu 26-27 maja 2018 roku w Kłodzku, odbyły się I Mistrzostwa Polski WKN. Klub Target Muaythai Niepołomice, reprezentowała piątka zawodników: Nadia Małek, Natalia Plichta, Aleksandra Kaliszka, Patryk Chudziak, Przemysław Bogacz.

Najmłodsza zawodniczka Nadia, startująca z klubu Target w formule Kick - Light U13 do 42kg, zdobyła Pas I Mistrzostw Polski WKN, wygrywając walki przed czasem. Patryk do 64kg senior, wywalczył brązowy medal Low-Kick oraz Vice-Mistrzostwo Polski K1. Sędziowie po regulaminowych rundach musieli ogłosić dogrywkę, żeby rozstrzygnąć werdykt. Jednocześnie z Mistrzostwami odbywał sie Puchar Burmistrza Kłodzko, w którym walczył Przemek. Podobnie jak Patryk, do 75kg senior, również walczył w dwóch formułach, zdobywając dwa drugie miejsca.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były walki: kaliaki, kopanie w tarcze na czas oraz tor przeszkód:

Natalia U13 do 42kg:
- 2 x złoto - kopanie na czas.
- 1 x srebro, 1 x brąz - Kaliaki.
- 2 x brąz - tor przeszkód.
 

Aleksandra U13 do 35kg
- 2 x złoto - tor przeszkód.
- 1 x srebro, 1 x brąz - Kaliaki.
- 1 x brąz - kopanie na czas.

 


Mistrzostwa Polski Muaythai!!

W miniony weekend (20-22 kwietnia) w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai. Zawody rozegrano podczas Fit Weekend. Klub Target Niepołomice reprezentowała dwójka zawodników: Kasprzyk Magdalena w kategorii do 54 kg senior oraz Patryk Chudziak w kategorii 67 kg senior. Dla Patryka był to pierwszy start w tak prestiżowych zawodach, ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu. Magdalena Kasprzyk udowodniła po raz kolejny, że w tej kategorii jest najlepsza, zdobywając już szósty raz tytuł Mistrza Polski Muaythai.


GALA FIGHTTIME 17! Zobacz WYNIKI!!!


GALA FIGHTTIME 17!!

GALA FIGHTTIME 16 EXCLUSIVE VIP - WYNIKI!!!


GALA FIGHTTIME 16 EXCLUSIVE VIP!!!

Już w przyszła sobotę, czwórka naszych zawodników, weźmie udział w gali FighTTime 16 Exlusive Vip.

K1 71 kg 3x2 min. PRO-AM
1.Przemysław Bogacz (Target Niepołomice) vs Bartosz Oszajec (IKSA Team Polska)

Muaythai 73 kg 3x2 min. PRO-AM
2.Krzysztof Wróblewski (Target Niepołomice) vs Daniel Stach (Thai Gym Tarnów)

Muaythai 56 kg 3x2 min. PRO-AM
3.Paulina Łapaj (Target Niepołomice) vs Beata Bardziak (Serafin No Limit Fight Club Warszawa) 

K1 52 kg 3x3 min.
4. Magdalena Kasprzyk (Target Niepołomice) vs Monika Bohn (Forfit z Grupy Brzostek Top Team)

 


Puchar Europy!!!

Tym razem wracamy na tarczy z ogromnym doświadczeniem. Mało brakło do zwycięstwa - inne zasady punktowania. Mimo to walka na duży plus! Całe trzy rundy przewalczone na wysokim tempie i z dużym zaangażowaniem :)

Pozdrawiamy wiernych kibiców.


GALA FIGHTTIME 15!!!

25-28.05.2017
Mistrzostwa Europy WKU - Liberec, Czechy już w maju!

08.04.2017
Ósmego kwietnia odwiedzamy Radomsko - Radomszczańska Gala Sportów Walki!!

Wkrótce kolejne zawody!!


GALA FIGHTTIME 14 !!!

Wygrana Magdaleny Kasprzyk - GALA LADIES FIGHT NIGHT!!! BRAWO MADZIA!!!

W sobotni wieczór, w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu, odbyła się jubileuszowa gala żeńskiej organizacji Ladies Fight Night, jest to jedyna taka organizacja w Europie. Fani sportów walki zgromadzeni na gali oraz dziesiątki tysięcy śledzących darmową transmisję internetową, zobaczyli dziewięć emocjonujących pojedynków w formule MMA i K-1.

W jednym z pojedynków w karcie głównej na zasadach K1, walczyła Magdalena Kasprzyk podopieczna Arkadiusza Małek klubu Target Niepołomice. Przeciwniczką Magdy była utytułowana Monika Porażynska-Bohn, Mistrzyni Polski K-1, Mistrzyni Polski K-1 Oriental Rules, Mistrzyni Litwy K-1, zdobywczyni Pucharu Świat, medalistka mistrzostw Polski i Europy. Po trzech rundach jednogłośnie na punkty wygrała nasza zawodniczka doprowadzając pod koniec trzeciej rundy do liczenia Moniki.

Zainteresowanie jubileuszową galą przerosło oczekiwania organizatorów. Zasięg transmisji na Facebooku i ilość wejść na stronę internetową LFN, gdzie za darmo można było śledzić całą galę, przekroczył milion osób! Na urodzinowej gali LFN nie zabrakło gości specjalnych się m.in.: Karolina Kowalkiewicz, Marcin Wrzostek, Bracia Collins, Adam Niedźwiedź, Sobota i Rena. Galę poprowadził Łukasz "Juras" Jurkowski i Krzysztof "Jankes" Jankowski a transmisję live komentowali Piotr Struś i Artur "Kornik" Sowiński.


Wywiad z Madzią Kasprzyk w Dzienniku Polskim!


Nasz zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy MuayThai IFMA!

Zawodniczka Klubu Target Muaythai Niepołomice, Magdalena Kasprzyk zdobywa pas FightTime!

W piątkowy wieczór siódmego października , w Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zamieniło się w arenę walk Muaythai oraz K1 .

Gala była wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że była 13-sta., ale również przez to, że został rozegrany mecz o pasy FIGHTTIME IKSA Polska - Francja. Zawodnicy Polski spisali się na medal i wygrali wszystkie walki. Publiczność zgromadzona w Sali kinowej również spisała się znakomicie dopingując zawodników oraz swoich faworytów. Sala została wypełniona do ostatniego miejsca. Pod wpływem świateł, muzyki oraz super publiczności , stworzył się niepowtarzalny klimat. Podczas Gali odbyło się dziewięć walk: trzy w formule K1 oraz sześć na zasadach Muaythai. W pięciu z nich były walki o pasy FightTime. Z klubu Target Muaythai Niepołomice, walczyło dwoje zawodników, Michał Karliński, który po trzech rundach musiał oddać nieznaczne zwycięstwo zawodnikowi z Milenium Rzeszów. Magdalena Kasprzyk, która pewnie wygrała swoja walkę z zawodniczką Szkoły Walki Drwala, zdobyła Pas FightTime.

Szczególne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do pomocy przy organizacji Gali! Już dziś zapraszamy na grudniową Galę FighTTime 14 o Puchar Target! Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w tak pięknej sztuce walki.


Nasz zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie reprezentować Polskę na tegorocznych Mistrzostwach Europy MuayThai IFMA!

24.09.2016 I Lubeńska Liga Muaythai z Turniejem Pierwszych Walk w Rzeszowie

W dniach 23-24 września odbyła się I Lubeńska Liga Muaythai. Podczas Ligii odbyła się ostatnia weryfikacja zawodników, którzy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Muaythai IFMA. Mistrzostwa odbędą się w Chorwackiej miejscowości Split w dniach 22-29 października 2016r.

Nasza zawodniczka Magdalena Kasprzyk Target Niepołomice, udowodniła kolejny raz, że kategoria 54 kg. należy do niej i po raz kolejny wygrała swoja walkę.

 

GALA FIGHTTIME 13 MECZ POLSKA - FRANCJA - KARTY WALK

Gala na Słowacji coraz bliżej!!

Zapraszamy na Słowację na MUAYTHAI Exclusive Evening 10 września!! Walka Michała Karlińskiego!!

ZAPISY DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ

GALA FIGHTTIME 13 MECZ POLSKA - FRANCJA

Już 7 października podczas Gali Fighttime 13 Polska-Francja w Niepołomicach, nasi zawodnicy Magdalena Kasprzyk oraz Michał Karliński, będą walczyć o pas!

22-24.09.2016 - jedziemy do Pragi!!

26.05.2016 26-te Dni Niepołomic!

Pokaz Muayhai z okazji Dni Niepołomic!

22-24.04.2016
Dwa Złote medale i jeden Srebrny na Mistrzostwach Polski MuayThai

Target team Niepołomice, zdobywa dwa złote medale oraz jeden srebrny podczas Mistrzostw Polski Muaythai.

Kasprzyk Magdalena - Mistrz Polski 54 kg  
Karliński Michał - Mistrz Polski 67 kg  
Dawid Batko - Vice mistrz Polski
Kacper Jaworski odpadł w półfinałach.  

Całej czwórce wielkie Gratulacje!

02.04.2016
Gala FightTime 12

Podczas gali Fight Time odbyło się osiem walk w tym siedem na zasadach Muaythai oraz jedna na zasadach K1. Klub Target reprezentowała siódemka zawodników oraz jedna zawodniczka.

01.04.2016
Ladies Night Fight

Magdalena Kasprzyk przegrała po trzech rundach, na punkty z Sylwią Juśkiewcz. Dla niewtajemniczonych o walce dowiedzieliśmy się dwa dni przed galą, więc pora schować do kieszeni pewne wypowiedzi na temat układania planu walki!

19.03.2016
Zawodowy Pas WKU

Za tydzień 19.03 w Trencinie (Słowacja), nasza zawodniczka Magdalena Kasprzyk będzie walczyć o zawodowy pas WKU.

06.02.2016
Międzynarodwe Seminarium w Radymnie.

Nasi Instruktorzy Magdalena Kasprzyk oraz Małek Arkadiusz na zaproszenie shihana Wiesława Pikora wzięli udział w Seminarium oraz poprowadzili warsztaty Muaythai. 

     

Wszystkie materiały znajdujące się na stronie oraz w galerii są własnością serwisu.
Ich kopiowanie, przetwarzanie bez zgody właścicieli serwisu jest ZABRONIONE.